2 شهریور, 1395

افتخاری دیگر برای تلاش گران عرصه اقتصاد مقاومتی در گروه سایپا

گروه خودروسازی سایپا با تولید ۵۰ هزار دستگاه خودرو در مردادماه امسال ، به رشد ۵۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دست یافت.

در آستانه هفته دولت گروه خودروسازی سایپا توانست رکورد تولید محصول سواری را  بهبود بخشیده و به تولید ۵۰ هزار دستگاه خودرو سورای در ماه دست یابد.
بر اساس این گزارش گروه خودروسازی سایپا در مرداد سال ۹۵ ، توانسته با تولید ۵۰ هزار دستگاه میزان تولید خود را به نسبت مردادماه سال ۹۴ که ۳۲۴۹۶ دستگاه بود به میزان ۵۳ درصد و به نسبت مرداد سال ۹۳ که ۲۸۵۷۹ دستگاه بود ، به میزان ۷۵ درصد افزایش دهد.
پیش از این ، گروه سایپا در اردیبهشت ماه سال ۹۱ ، توانست بود به سقف تولید ۴۹ هزار و ۵۰۰ دستگاه در ماه دست پیدا کند که این رکورد در مردادماه سال ۹۵ شکسته شد.
لازم به ذکر است گروه خودروسازی سایپا در ۵ ماهه نخست سال ۹۵ توانست۱۹۸۵۹۲ دستگاه خودرو تولید کند که این میزان به نسبت ۵ ماهه اول سال ۹۴ با تولید۱۵۸۵۰۶ دستگاه بیش از ۲۵ درصد و به نسبت ۵ ماه آغازین سال ۹۳ با تولید ۱۵۵۱۲۶ دستگاه بیش از ۲۸ درصد رشد را نشان می دهد.
گفتنی است این موفقیت ها با تلاش شبانه روزی کارکنان متعهد گروه خودرو سازی سایپا و براساس منویات مقام معظم رهبری و اهداف و برنامه های دولت در راستای توسعه اقتصاد مقاومتی ، با اقدام و عمل صورت گرفته است.

منبع : سایپا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.