1 شهریور, 1395

اقتصاد مقاومتی فرصتی ایده‌آل برای پیشتازی بخش خصوصی است

تولیدات داخلی و اقتصاد مقاومتی سکویی عظیم برای پیشتازی بخش خصوصی است.

علی غضنفری صبح امروز در جمع مدیران اجرایی کارخانه سیمان مند دشتی اظهار داشت: کارخانه سیمان مند دشتی نقش بسیار مهمی در توسعه و اشتغال‌زایی در سطح شهرستان دشتی دارد.
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی افزود: تولیدات داخلی و اقتصاد مقاومتی سکویی عظیم برای پیشتازی بخش خصوصی است.
وی ادامه داد: تشریح مراحل نصب کارخانه در این نقطه از ایران اسلامی باعث شعف و خوشحالی همه ما شده و با راه‌اندازی کارخانه سیمان مند دشتی شاهد رشد و شکوفایی شهرستان و استان خواهیم بود.
غضنفری یادآور شد: تأکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی با پسوند اقدام و عمل امروز با حضور تلاشگران عرصه تولید به عینه در این مکان شاهد بودیم.
وی افزود: بسیج دارای ظرفیت‌های مهم فرهنگی، اجتماعی، اقتصاد مقاومتی، بسیج سازندگی و بسیج مهندسین است که هرکدام از این‌ها برای رشد و شکوفایی مملکت کمک‌کار دولت‌ها بوده و هستند.
غضنفری تأکید کرد: با تعاملی که بین مسوولان شهرستان دشتی وجود دارد قطعاً ما می‌توانیم استفاده بهینه‌ای از این ظرفیت عظیم ببریم.
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی گفت: با رویکرد خوبی که مدیرعامل کارخانه سیمان مند دشتی دارد بدون کوچک‌ترین حاشیه‌ای، این کارخانه در حال پیشرفت است که راه‌اندازی آن نقش خوبی در تولید، اقتصاد و اشتغال منطقه خواهد است زیرا فعال‌سازی واحدهای تولیدی کمک به تحقق شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل است.

منبع : فارس

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.