1 شهریور, 1395

اقتصاد مقاومتی را در عمل اجرایی کنید

غلامرضایی با تاکید بر این که تقویت تولید داخلی به فرآموشی سپرده شده و ۷۵درصد بنگاهای اقتصادی تعطیل یا در حال تعطیلی شدن است که انتظار ملت این است ملتی که هشت سال در برابر جنگ ظالمانه ایستاده می تواند در برابر جنگ اقتصادی هم پیروز شود.

کارشناس مسائل سیاسی اظهار کرد: کسانی که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند و دلشان برای انقلاب واسلام می تپد باید اقتصاد مقاومتی را در عمل اجرایی کنند.

رمضانعلی غلامرضایی پیش از ظهر امروز در مراسم همایش ائمه جمعه وجماعات اردستان در سالن اداره ارشاد گفت: مقام معظم رهبری ۱۱سال است که در بحث اقتصاد مقاومتی تأکید دارند و این نشان می دهد که ما در بحث اقتصاد در حال جنگ هستیم.

وی افزود: ما در بحث اقتصاد مقاومتی مشکل داریم و دولت های قبل و فعلی برای حفظ انسجام وچالشهای اقتصادی اگر فعالیتی صورت داده بودند نباید اقتصادمان متزلزل و این گونه بود.

غلامرضایی با بیان اینکه اگر گفتمان مقام معظم رهبری به عمل تبدیل نشود این اقتصاد عملی نخواهد شد تصریح کرد: باید تولید علم ونهضت نرم افزاری را برای همه گروها  بازگو کنند و امروز در علوم استراتژیک حرف برای گفتن داریم و در این زمینه جزء ۱۰کشور اول دنیا هستیم.

کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر این که تقویت تولید داخلی به فرآموشی سپرده شده  و ۷۵درصد بنگاهای اقتصادی تعطیل یا در حال تعطیلی شدن است که انتظار ملت این است ملتی که هشت سال در برابر جنگ ظالمانه ایستاد می تواند در برابر جنگ اقتصادی هم پیروز شود.

رمضانعلی غلامرضایی متذکرشد: شما که در شب پرداخت یارانه ها می گویید ما عزا داریم چرا بعضی از مدیران حقوق های نجومی دریافت می کنند و هنوز هم به مردم معرفی نشده اند.

وی با بیان اینکه مسئله نفوذ و برجام با یک دیگر گره خورده و باید برای مردم تبیین شود و مردم در این زمینه مسائل را بدانند تصریح کرد: آمریکا در حد و قواره ای نیست که بخواهد به ما حمله کند هر چند تحولات منطقه ای با مسائل اقتصادی گره خورده نباید از آن چه که در منطقه هم می گذرد بی تفاوت باشیم.

غلامرضایی با بیان اینکه بعضی ها قصد دارند تا مساجد را تبدیل نمازخانه کنند و این می شود یک بعد شخصی که نباید اجازه دهیم در این خصوص برخوردها با مساجد صورت گیرد.

وی اظهار کرد: شما کارکرد مساجد در اوایل انقلاب والان را مقایسه کنید و ببینید مسجدی که در آن باید مسائل پرورشی، تربیتی و آموزشی صورت گیرد  آیا این چنین است.

کارشناس مسائل سیاسی با توجه به این که دشمنان ۶۰ شبهه در بخش دین ا نجام داده اند گفت: تنها جایی که می تواند جواب این شبهات را بدهد مساجد آن هم با حضور ائمه جمعه و جماعات و کارشناسان خبره دینی و استفاده از پتانسیل مردمی است.

منبع : صاحب نیوز

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.