24672t.jpg
31 مرداد, 1395

اقتصاد دانش بنیان، زیربنای اقتصاد مقاومتی است

نبود پارک علم و فناوری مهمترین کمبود دراین زمینه برای اعضای هیئت علمی، استادان دانشگاه ها، دانشجویان، محققان و نخبگان این استان است.

محمودرضا رحیمی در جمع خبرنگاران افزود: زیرساخت های لازم در زمینه امور پژوهشی در این استان فراهم نیست.

وی بیان کرد: نبود پارک علم و فناوری مهمترین کمبود دراین زمینه برای اعضای هیئت علمی، استادان دانشگاه ها، دانشجویان، محققان و نخبگان این استان است.

رئیس دانشگاه یاسوج خاطرنشان کرد: متاسفانه چندین سال است که احداث این پارک با مشکل تامین زمین مواجه بوده و این استان در زمینه پارک علم و فن آوری از دیگر استانها عقب مانده است.

رحیمی با بیان اینکه ظرفیت اقتصاد دانش بنیان در استان به همین دلیل مغفول مانده است، تصریح کرد: با احداث این پارک جهش قابل توجهی در زمینه فناوری و پژوهش در استان ایجاد می شود.

وی با اشاره به تامین بودجه احداث این پارک از سوی دولت ادامه داد: در سفر اخیر ریاست جمهور به استان، نسبت به تامین بودجه لازم برای تاسیس پارک علم و فناوری در استان تاکید شد.

رئیس دانشگاه یاسوج اقتصاد دانش بنیان را زیربنای اقتصاد مقاومتی دانست و اضافه کرد: راه اندازی پارک علم و فناوری دراستان می تواند زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی در استان را فراهم کند.

منبع : ایسنا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.