image_127378
30 مرداد, 1395

روستاها نقش مهمی در اقتصاد مقاومتی دارند

رویکرد دولت تدبیر و امید در بحث توسعه روستاها ناشی از تئوری های جدید مدیریت دولتی و برخواسته از شرع مقدس اسلام و انقلاب است و بر نقش این مناطق در اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

محمد کاظمی نسب روز شنبه در نشست کمیته فرعی توسعه عمران روستایی هدف از تشکیل این کمیته را هماهنگی بیشتر در اجرای طرحهای عمرانی بخش مرکزی عنوان و بر ضرورت تکریم مردم شریف روستاها با ارایه دقیق، صحیح و سریع خدمات تاکید کرد.
وی افزود: باید با هم اندیشی و همکاری یکدیگر مسائل و مشکلات موجود در روستاها را بررسی و راهکاری اساسی جهت مرتفع شدن مشکلات در نظر گرفته شود.
وی رویکرد دولت تدبیر و امید را در بحث توسعه روستاها رویکردی ناشی از تئوری های جدید دانست و نقش روستاها را نقشی مهمی در اقتصاد مقاومتی دانست.
وی روستاها را منشاء تولید خواند و رفع مشکلات آنها را در این زمینه ضروری دانست و یادآور شد: روستاها به عنوان مرکز تولید در راس امور قرار دارد و می طلبد تا با نگاه ویژه به آنها در رفع مشکلات آنها اقدامات لازم صورت پذیرد.
جلسات کمیته توسعه روستایی با موضوع بررسی مسایل و مشکلات عمرانی روستاهای شهرستان در راستای رفع سریعتر مشکلات آنها برگزار شد.

منبع : یزد فردا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.