28 مرداد, 1395

برنامه تجاری‌سازی و توسعه کسب و کار فناورانه نانو در حوزه برق عملیاتی می‌شود

پژوهشگاه نیرو در راستای اجرایی نمودن اهداف اقتصاد مقاومتی در نظر دارد همزمان با برگزاری چهارمین کنفرانس تخصصی نانو در حوزه برق و انرژی، برنامه تجاری‌سازی رادر حوزه تخصصی نانو عملیاتی نماید.

پژوهشگاه نیرو در راستای اجرایی نمودن اهداف اقتصاد مقاومتی و برنامه‌های توسعه کشور، در نظر دارد همزمان با برگزاری چهارمین کنفرانس تخصصی نانو در حوزه برق و انرژی، برنامه تجاری‌سازی و توسعه کسب و کارهای فناورانه در حوزه تخصصی نانو را عملیاتی نماید.

در این خصوص همزمان با برگزاری کنفرانس در روز اول مورخ ۰۲/۰۶/۹۵ جلسات مذاکرات تخصصی، برای مشخص نمودن توافقات اولیه بین سرمایه‌گذاران، شرکت‌های فناور، مخترعان و … برگزار نموده و به این ترتیب کسب و کار مبتنی بر دانش فنی مرتبط را آغاز می‌نماید.

در همین رابطه تاکنون فناوری‌های ذیل برای ارائه، سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کار و … اعلام آمادگی نموده‌اند. لیکن این ظرفیت وجود دارد تا چنانچه فناوری‌های دیگری غیر از این به این فهرست اضافه شود.

در این رابطه از کلیه شرکت‌ها، موسسات، سرمایه‌گذاران، بهره‌برداران، مخترعین و مبتکرین و … با حوزه تخصصی نانو دعوت به عمل می‌آید تا با اعلام آمادگی قبلی از طریق پست الکترونیکی  (nanopower@nri.ac.ir) و یا تکمیل فرم ثبت نام در صبح روز اول از ساعت ۸٫۳۰ الی ۱۰ صبح، نسبت به تعیین وقت برای جلسه مذاکره اقدام نمایند.

خاطر نشان می‌گردد با توجه به اینکه امکان مبادله موافقتنامه در حین برگزاری جلسات وجود دارد، ضروری است مقام مجاز صاحب امضای شرکت، موسسه و … در جلسه حضور داشته باشند.

منبع : برق نیوز

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.