139405302104398305927544
22 آبان, 1394
بر اساس آمار گمرک و در مقایسه با زمان مشابه سال قبل

واردات خودرو در مهرماه امسال ۹۰ درصد کاهش یافت

طبق اعلام آمارهای گمرک جمهوری اسلامی ایران، واردات خودروی سواری که در مهرماه سال ۹۳، ۲۵ هزار و ۶۲۴ دستگاه بود، در مهرماه امسال به ۲ هزار و ۹۰۷ دستگاه کاهش یافت.

براساس آخرین آماری که گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده است، واردات خودروهای سواری در مهرماه امسال نسبت به سال گذشته از لحاظ تعداد، ۸۹ درصد کاهش یافته است.

همچنین این آمارها نشان می‌دهد که در مهرماه سال ۹۴، ۲ هزار و ۹۰۷ دستگاه خودروی خارجی به ارزش ۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار از طریق گمرکات وارد کشور شده است که این رقم در مقایسه با سال ۹۳ از لحاظ ارزش ۴۲ درصد کاهش داشته است؛ چرا که در مهرماه سال ۹۳، ۲۵ هزار ۶۲۴ دستگاه خودرو به ارزش ۱۳۶ میلیون و ۷۵۵ هزار دلار وارد کشور شده است.

همچنین در بخش دیگری از آمار اعلام‌شده گمرک ۲۱٫۵ هزار تن خودرو و قطعات به ارزش ریالی ۳۰۴ میلیارد تومان و معادل ۱۰۵ میلیون دلار از ابتدای امسال تا مهرماه وارد کشور شده است.

 

منبع : فارس

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.