28 مرداد, 1395

فرهنگ آزادگی الگویی برای جوامع اسلامی می باشد

اگر فرهنگ آزادگی عین فرهنگ دفاع مقدس ترویج داده شود، می تواند یک الگوی بزرگی برای جوامع اسلامی باشد.

حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در مراسم تجلیل از آزادگان پارسیبان اظهار کرد:آزادگان در دوعرصه دفاع مقدس که با کوله باری از عشق ووفاداری به نظام، تمام قد در مقابل استکبار جهانی ایستادندو همچنین با مقاومت ،ایثار وصبر دین خود را به نظام عرضه کردند.

امام جمعه پارسیان گفت:حوادث واتفاقاتی که امروز در عرصه هنر وتلویزیون از جانفشانی رزمندگان وآزادگان به نمایش گذاشته می شود، به هیچ وجه نمی تواند گوشه ای از صبر و استقامت آزادگان فداکار را در مقابل شکنجه های رژیم بعث را به نمایش بگذارد .

وی با اشاره به حضور جنگنده های روسی در پایگاه هوایی همدان گفت: این حضور جنگده ها حاوی پیامی است به استکبار و خصوصا آمریکا که اگر دست از حمایت داعش وگروههای ترورویستی برندارد، روسیه وایران برای نابودی این گروههای تروریستی وارد عمل خواهند شد.

میرزایی خاطرنشان کرد: صبر، استقامت و از خودگذشتگی،همه اینها صرف یک ادعا نیست و مامعتقدیم اگر فرهنگ آزادگی عین فرهنگ دفاع مقدس ترویج داده شود، می تواند یک الگوی بزرگی برای جوامع اسلامی باشد.

درادامه رادمهر فرماندار پارسیان با بیان اینکه امنیت و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون جانفشانی شهدا،ایثارگران و جانبازان هشت سال دوران دفاع مقدس است،گفت:خانواده های ایثارگران ،شهدا و جانبازان و آزادگان بهترین الگو برای تمام خانواده ها هستند.

وی افزود: صبر و استقامت شما در دوران اسارت و ایثارگریهای شهدا و جانبازان، امروز سبب شده که دولت مردان همواره یاد و خاطره شهدا و ایثارگریهای آنان سرمشق کارشان قرار دهند و قدرتمندانه در برابر کشورهای بزرگ دنیا ایستاده و از حقاینت ملت ایران دفاع می‌کنند.

منبع : پارسیان

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.