27 مرداد, 1395

کارگاه آموزشی ربات‌های پرنده‌ هوشمند برگزار می‌شود

شرکت دانش‌بنیان «شزان» با حمایت «ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان» پارک علم و فناوری پردیس، کارگاه آموزشی ربات‌های پرنده هوشمند را از ۲۷ تا ۲۹ مرداد در پارک فناوری پردیس برگزار می‌کند.

به نقل از روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ رضا کلانتری ‌نژاد، درباره هدف برگزاری این کارگاه گفت: در کارگاه آموزشی ربات‌های پرنده‌ هوشمند، استادان برجسته‌ کشور در حوزه‌های رباتیک، هوش مصنوعی، پیمایش، هوافضا و دیگر رشته‌های مرتبط حضور دارند.
وی افزود: بر اساس‌ ارزیابی‌های انجام‌شده از تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقه‌ ربات‌های پرنده‌ حمل کالا، بحث‌های مدیریت پروژه، طراحی سیستمی و اصول مستندسازی به مباحث این کارگاه افزوده شده است.
مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان شزان برگزاری این کارگاه را آغاز خوبی برای هدفمندکردن مسابقات رباتیک کشور دانست و افزود: با برگزاری این‌گونه رقابت‌ها و کارگاه‌های آموزشی هدفمند می‌توان امیدوار بود که حمل کالا به‌وسیله‌ ربات پرنده در آینده به یکی از بخش‌های سیستم حمل‌ و نقل کشور تبدیل شود.
این کارگاه آموزشی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌ بنیان معاونت علمی ریاست ‌جمهوری و دیجی‌کالا و پارک علم و فناوری پردیس از سوی شرکت دانش ‌بنیان شزان برگزار می‌شود.

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.