27 مرداد, 1395

۱۲ پایان نامه اقتصاد مقاومتی در دانشگاه گرد آوری می شود

رئیس دانشگاه لرستان از تهیه و گرد آوری ۱۲ پایان نامه اقتصاد مقاومتی در این دانشگاه در سال های ۹۵و ۹۶ خبر داد.

خسرو عزیزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: در راستای اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی سه طرح در دانشگاه لرستان اجرا می شود.
وی ادامه داد: ۷۰ درصد طرح های این دانشگاه در اجرای طرح اقتصاد مقاومتی توسط هیات علمی و دانشگاه اجرا می شود.
وی ادامه داد :به همین منظور راه اندازی مرکز شتاب دهی این دانشگاه با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تا بهمن سال ۹۵ به بهره برداری می رسد.
رئیس دانشگاه لرستان گفت : همچنین ۱۲پایان نامه در راستای اقتصاد مقاومتی در این دانشگاه تهیه خواهد شد که در حال حاضر پروپزال این پایان نامه ها تایید شده است.وی بیان کرد :با احتساب پایان نامه های در نوبت دفاع در راستای اقتصاد مقاومتی ۳۰ پایان نامه در این راستا در این دانشگاه تکمیل می شود.
عزیزی بیان کرد:اعتبار پژوهشی دانشگاه لرستان در سال جاری ۱۲ درصد کل بودجه این دانشگاه است و در سال گذشته ۹٫۱۵ درصد کل بودجه دانشگاه بود.
وی ادامه داد :در راستای حرکت دانشگاه لرستان به سمت کار آفرینی اقدامات قابل توجهی صورت گرفته و به همین منظور آزمایشگاه مرکزی این دانشگاه با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال تجهیز شده است.
عزیزی گفت :برای رسیدن به اهداف پژوهشی کارگروه آموزش ،پژوهش،فناوری و نوآوری در این استان راه اندازی شده است.
وی بیان کرد :تفاهم نامه راه اندازی مرکز رشد شماره دو خرم آباد با پارک علم و فناوری استان منعقد شده است و۷۰ درصد شرکت های مستقر این مرکز رشد وابسته به دانشگاه لرستان خواهند بود.

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.