26 مرداد, 1395

نخستین جشنواره بزرگ کالای ایرانی در استان افتتاح شد

نخستین جشنواره بزرگ کالای ایرانی با حضور ۴۰ تولیدکننده برتر کشور در بازار روز کوثر اصفهان افتتاح شد.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: دراین جشنواره تولید کنندگان برندهای برتر کشور از استان های اصفهان، تهران، گیلان، یزد خراسان رضوی، البرز و آذربایجان شرقی دستاوردهای خود در زمینه محصولات لبنی، بهداشتی، میوه و سبزی، فرآورده های گوشتی وانواع مواد خوراکی را عرضه می کنند.
اصغر کشاورز راد حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی برای تحقق اقتصاد مقاومتی، حفظ و حمایت از محیط زیست را از اهداف برگزاری این جشنواره دانست و افزود: ۴۰ تولید کننده برتر کشور از امروز در ۱۲ بازار روز کوثر مناطق ۱۵ گانه شهرداری اصفهان محصولات خود را برای عرضه به مشتریان با تخفیف ۵ تا ۳۰ درصدی ارائه می کنند.
وی گفت: جشنواره بزرگ کالای ایرانی با حمایت از حقوق مصرف کنندگان وترویج فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه تا ۲۹ شهریور مصادف با عیدبزرگ شیعیان، عیدغدیرخم در اصفهان ادامه دارد.
مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان افزود: برای قدردانی از مشتریان به سبب اعتماد به کالاهای داخلی، با همکاری تولیدکنندگان و حمایت سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری، جوایز ارزنده ای به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد ریال در قالب ۱۲ دستگاه خودرو ، ۶۰۰ دستگاه دوچرخه، ۱۱۰ دستگاه دوچرخه کودک، ۱۱۰ تخته فرش و ۳۳۰ سکه اهداء خواهد شد.
بازارهای روز کوثر اصفهان از سال ۸۹ با اشتغالزایی بیش از هزار نفر به صورت مستقیم در مناطق ۱۵ گانه شهرداری اصفهان راه اندازی شده است.

منبع : موج

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.