26 مرداد, 1395

اقتصاد مقاومتی اولویت نخست همه برنامه های دولت

ربیعی اقتصادمقاومتی را موضوع اول وغالب بر همه برنامه های دولت دانست وگفت:اقتصادمقاومتی راه خود را ادامه میدهد.

علی ربیعی در حاشیه نخستین نشست طرح تقسیم کار ملی برای کنترل و کاهش ‌آسیب های اجتماعی کودکان در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: یکی از دستاوردهای ستاد اقتصاد مقاومتی این است که این مهم به یک گفتمان تبدیل شده و این دستاورد نیز پنهان و مغفول مانده است اما به اقتصاد مقاومتی به عنوان موضوعی بی بدیل ، اساسی و بنیادی برای حل مسائل کشور در بلند مدت ، میان مدت و کوتاه مدت نگاه می شود و این رویکرد جای خود را باز می کند.
ربیعی ادامه داد: هم اکنون در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی هر یک از وزرا مسئول پیگیری این مهم را در یک یا چند استان برای عملیاتی کردن بر عهده دارند.
وی خاطر نشان کرد: استان های کرمان ، لرستان و مازندران استان هایی بودند که اقتصاد مقاومتی در آنجا پیگیری و از آنها الگو گیری شد تا در بقیه استان ها بر اساس آن الگو پیدا شود.
ربیعی افزود: وزرای مسئول در استان ها از این پس ظرفیت های اقتصاد مقاومتی در مناطق مشخص را شناسایی و پیشنهادهای لازم را برای تصویب به ستاد اقتصاد مقاومتی اعلام می کنند و من نیز مسئولیت استان های یزد و خراسان شمالی را بر عهده دارم .
این عضو ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گفت: در این ستاد سیاست ها و اقدامات خوبی درباره حوزه های همچون انرژی ،‌راه و شهرسازی ، فقر زدایی ،‌عدالت و کاهش نابرابری پیگیری شده و در حال اجراست و ما نیز در وزارت تعاون بخشی از این موارد را برای عملیاتی کردن در دست اقدام داریم .

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.